Pranie dywanów i wykładzin…

Usługi wykonujemy tylko profesjonalnym sprzętem i środkami KARCHER

Zawsze wybieramy najlepsze biodegradowalne środki chemiczne i szampony dla naszych zabiegów czyszczenia wykładzin, dzięki czemu dbamy o Twoje zdrowie, jak i środowisko i otoczenie. Po czyszczeniu dywany odzyskują dawne żywe kolory. Metody czyszczenia, które stosują Nasi pracownicy sprawiają, że wykładziny i dywany pozostają dłużej czyste i mają długotrwały świeży wygląd.

Dodatkowo użyte środki podczas prania dywanów są antyalergiczne i usuwają na wiele miesięcy roztocza kurzu domowego.

 Zakres naszej usługi obejmuje:

  1. Trzepanie dywanu
  2. Wyczesywanie/szczotkowanie
  3. Usunięcie plam
  4. Ekstrakcyjne pranie dywanu
  5. Suszenie dywanu

        Do usuwania szczególnie trudnych zanieczyszczeń używamy odplamiaczy, które usuwają plamę, a nie niszczą włókna. Usuwamy również gumy do żucia, wosk, plastelinę itp.

        Pranie właściwe wykonujemy metodą ekstrakcyjną (natryskową). Polega ona na spryskaniu oraz jednoczesnym odessaniu roztworu wody i środka czyszczącego z zabrudzonej powierzchni. Nieczystości są odsysane, a powierzchnia odzyskuje dawny kolor. Używamy roztworu antyalergicznego usuwającego roztocza na minimum 3 miesiące. Po praniu nie powstają żadne zacieki, ani odbarwienia. Pozostała niewielka wilgoć szybko wysycha dzięki dodatkowi, który przyspiesza schnięcie o 30%. Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność, że użyte środki są oryginalne, a usługa zostaje wykonana z pełnym profesjonalizmem.

Wszystkie czynności wykonujemy z odpowiednią dokładnością i solidnością, ponieważ zadowolenie Klienta stawiamy sobie na pierwszym miejscu.

Pamiętaj! – mamy doświadczenie i ukończone szkolenia, dzięki którym wiemy jak skutecznie usunąć wszystkie plamy na wykładzinach. Nie należy używać domowych środków czystości w celu usunięcia brudu i plam, chyba że jesteście Państwo absolutnie pewni wyników. W większości przypadków takie działanie powoduje trwałe zabrudzenie lub zmniejsza szanse na skuteczne wyczyszczenie wykładziny.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Ceny za usługę zaczynają się od 4zł/m2 i uzależnione są od wielkości czyszczonej powierzchni oraz stopnia zabrudzenia.

Odbiór brudnego i doręczenie czystego dywanu na terenie

 gminy Rymanów i bliskich okolic