Czyszczenie tapicerek samochodowych…

Usługę tą wykonujemy najlepszym sprzętem i środkami firmy KARCHER.

Usługa czyszczenia tapicerek samochodowych ma na celu zapewnienie klientowi możliwości przebywania w czystym, pachnącym i zadbanym samochodzie, a tym samym polepszenie nastroju i samopoczucia. Do usuwania szczególnie trudnych zanieczyszczeń używamy odplamiacza, dzięki któremu likwidujemy również gumy do żucia, wosk, plastelinę itp.

Pranie właściwe wykonujemy metodą ekstrakcyjną. Polega ona na spryskaniu oraz jednoczesnym odessaniu roztworu wody i środka czyszczącego z zabrudzonej powierzchni. Nieczystości są odsysane, a powierzchnia odzyskuje dawny kolor. Po praniu nie powstają żadne zacieki ani odbarwienia. Pozostała niewielka wilgoć szybko wysycha dzięki dodatkowi, który przyspiesza schnięcie o 30%. Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność, że użyte środki są oryginalne, a usługa zostaje wykonana z pełnym profesjonalizmem.

Nasza kompleksowa usługa składa się z :

 1. Odkurzania wstępnego przed praniem
 2. Czyszczenie podsufitki
 3. Pranie przednich foteli
 4. Pranie boczków na drzwiach
 5. Pranie tylnej kanapy
 6. Pranie bagażnika
 7. Pranie wykładziny podłogowej
 8. Czyszczenie i konserwacja elementów plastikowych
 9. Mycie szyb od środka
 10. Suszenie tapicerki
 11. Odkurzanie samochodu po praniu

Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, jak i firm (wystawiamy FV-23%). Gwarantujemy wykonywanie prac na najwyższym poziomie i zadowolenie z naszych usług.

Dodatkowo proponujemy usługę ozonowania wnętrza pojazdu, w tym klimatyzacji samochodu. Usługa ta jest gwarancją usunięcia nieprzyjemnych zapachów z samochodu tj. zapach tytoniowy, zapachy zwierzęce, różnorodne zapachy pozostawione przez np. poprzedniego właściciela pojazdu oraz wszystkie inne nieprzyjemne zapachy pozostawione w samochodzie. Ponadto usługa ozonowania nie maskuje nieprzyjemnej woni (tj. odświeżacze powietrza), a usuwa i dezynfekuje nieprzyjemne zapachy !

Brak bakterii i wirusów = przyjemna jazda, lepsze samopoczucie i zdrowie!

Dbaj zarówno o siebie jak i o rodzinę!

 Zachęcamy do skorzystania z naszych usług wszystkich z okolic

         KROSNA, JASŁA, BRZOZOWA czy SANOKA i nie tylko…